Skip to Navigation

ADVOKÁTI

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of image_attach_views_handler_field_attached_images::pre_render() should be compatible with views_handler_field::pre_render($values) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/image/contrib/image_attach/image_attach_views_handler_field_attached_images.inc on line 112.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /mnt/data/accounts/j/jakubkoci/data/www/akjanickova.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.

Mgr. Veronika Janíčková, advokátní kancelář - ukončení činnosti k 31. 8. 2017

je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (2007). Po ukončení studia působila jako právník v pražské advokátní kanceláři (2007-2009) se zaměřením na právo obchodních společností, občanské právo, pracovní právo a právo veřejných zakázek. Poté vykonávala generální koncipientskou praxi v Olomouci (2009-2011) se zaměřením na právo obchodní, občanské, rodinné, správní a trestní. Po úspěšném složení advokátních zkoušek v roce 2011 začala vykonávat advokacii samostatně. V současné praxi se zabývá právem obchodních společností, právem pracovním a zejména právem rodinným (tj. rozvody manželství, včetně vypořádání společného jmění manželů a výživné).

Svou advokátní praxi ukončila k 31. 8. 2017.

 

Bc. Mgr. Martin Tomášek, advokát  - ukončení činnosti k 31. 7. 2017

je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity (2006) a Fakulty sociálních studií téže univerzity (2008). Mezi lety 2008 až 2010 působil jako právník na Krajském úřadě Olomouckého kraje, kde se věnoval zejména občanskému právu s důrazem na právo smluvní, právo nemovitostí a právo územních samospráv.

Od roku 2010 působí v advokacii, v níž se orientuje zejména na právo občanské včetně práva nemovitostí, právo obchodní, právo rodinné a také právo územních samospráv (obce i příspěvkové organizace). Podstatou jeho činnosti je zejména tvorba smluvní dokumentace a její připomínkování, zastupování klienta před soudy a orgány veřejné správy či při jednání s protistranou. V poslední době se věnuje též obhajobě zájmů klientů v rámci trestního řízení. Od roku 2015 je zapsán jako samostatný advokát.

Mimo advokacii se věnuje také činnosti školitelské, kdy dlouhodobě lektoruje školení úředníků v oblasti občanskoprávní, zejména v oblasti smluvní agendy a obecně majetkových vztahů územních samospráv včetně souvisejících témat.

Svou advokátní praxi ukončil ke dni 31.7.2017